Eğirdir Turizm Danışma Bürosu

Eğirdir'de Turizm Haftası Eğlenceli Kutlamalarla Başladı

 

Eğirdir Nafiz Yürekli Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Mezuniyet Töreni Yapıldı

Eğirdir'de Turizm Haftası Eğlenceli Kutlamalarla Başladı

Her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası bu yıl yine Eğirdir Nafiz Yürekli Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi farkıyla muhteşem bir program çerçevesinde gerçekleştirildi.

Bu yıl 42ncisi  kutlanan “Turizm Haftası” kapsamında bugün saat 10.00da Kervansaray Düğün ve Toplantı Salonunda bir program düzenlendi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın söylenilmesiyle başlayan programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayanı Eğirdir Nafiz Yürekli Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Müdiresi Meral Tepe yaptı.

Daha sonra öğretmen ve öğrenciler tarafından hazırlanan etkinliklere geçildi.

Öğrenciler ‘Ben Anadolu’yum’ isimli şiir dinletisini sundular. Stand-up gösterisi, Turizm Mesleklerinin tanıtımı ile ilgili gösteri ve Veli Toplantısı isimli tiyatro oyunu beğeni ile izlendi.

Komedi Dans Üçlüsü Salonu Kahkahalara Boğdu…

Eğirdir Nafiz Yürekli Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu ‘Komedi Dans Üçlüsü’ gösterisi ise izleyenleri  kahkahalara boğdu.

50 Öğrenci Mezun Oldu

Programda mezuniyet töreni de yapıldı. Eğirdir Nafiz Yürekli Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinden bu yıl mezun olan 50 öğrenci, mezuniyet belgelerini okul öğretmenlerinin elinden aldı.

Okul Birincisi Hasan Akkulak

Mezuniyet töreninde belgelerin alınmasının ardından Okul Birincisi Hasan Akkulak, yaş kütüğüne ismini çaktı. Okul tarafından hazırlanan plaket, Kaymakam Abdullah Akdaş tarafından Hasan Akkulak’a takdim edildi.

Program, misafirlere yemek ikramı ile sona erdi.

 

Bu Haberi Paylaş